Cena Bitcoin jest postrzegana jako wspinanie się na szczyt wznoszącego się wzoru klinowego, który zaczął się materializować w późnych godzinach 30 czerwca. Górna krypto waluta wykazuje teraz oznaki napływu byka, który może ostatecznie przesunąć jego cenę w kierunku obszaru oporu 9.200 dolarów.

Widok wykresu BTC
Wykres BTC/USD pokazuje dynamiczne wsparcie rosnące stromo poniżej zakresu cenowego. Występuje to obok powoli rosnącego oporu ruchu powyżej. Kombinacja tych dwóch wskaźników pokazuje, że byczy impet szybko się tworzy, ale niedźwiedzie nadal są dość niechętne. Odrzucenie ceny początkowo miało miejsce 30 czerwca o godzinie 01:30 UTC, kiedy ceny próbowały naciskać na obszar 9.230$.

W tej chwili BTC/USD zmienia się za 9.140$, ponieważ ceny nieustannie testują obszar pod kątem niedźwiedzich wybuchów. Kapitalizacja rynkowa Bitcoin’a wynosi 168,3 miliardów dolarów w ciągu 24-godzinnej wymiany, które zbiegają się w 17,9 miliardów dolarów.

Wykres cen BTC/USD
Na 4-godzinnym wykresie cen, powtarzany test cen na wsparciu dynamicznym może spowodować niewielki spadek cen. Możemy się spodziewać, że ceny będą testować kolejny poziom głównego wsparcia za 9000$. Sprzedający będą starali się naciskać dalej i mogą ostatecznie osiągnąć obszar 8.900 dolarów w ciągu kilku najbliższych dni.

Widok handlu Bitcoinami

Przy prawdopodobnej możliwości, że ceny odbiegają od linii trendu wsparcia rosnącego na poziomie 9 140 dolarów, bieg byka na szczyt wznoszącej się formacji klinowej przyniesie wyższe ceny. Bitcoin Trader w końcu ponownie przetestuje poziom 9 230 dolarów i będzie szukał przełomu. Jeśli to nastąpi, wtedy BTC/USD przejdzie do testowania wyższych cen na poziomie oporu 9 300 dolarów.

Indeks siły oporu (RSI) jest teraz poziomy na poziomie 50,0. W decydującym momencie, ruch w którąkolwiek stronę (w górę lub w dół) będzie wspierał odpowiedni trend przez kilka kolejnych dni. Chociaż akcja cenowa wygląda w tym momencie bardziej byczo, RSI może przejść do stanu wykupu po 70,0 zanim dojdzie do kolejnego odrzucenia ceny.

admin