Szybki powrót do formy dla Bitcoin iskrzy się 8% dziennych zysków i nie daje żadnej wskazówki o głębszym odwróceniu poniżej 30.000 dolarów.

Bitcoin (BTC) powrócił do bicia rekordów 30 grudnia po świeżym odbiciu, które wyniosło go ponad $28,400 wszech czasów.
Cena BTC jest zawsze wysoka.

Dane z Cointelegraph Markets i TradingView pokazały, że BTC/USD zajęły się swoim historycznym szczytem podczas handlu w środę.

W silnym odrodzeniu w ciągu nocy, Bitcoin potwierdził, że nie ma czasu na niedźwiedzie, po krótkim zanurzeniu się zaledwie 25.830 dolarów w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dzienne zyski wynosiły 7.5% w czasie prasy, ponieważ 28.560 dolarów stało się rzeczywistością.
Posunięcie to przybliża Bitcoin coraz bardziej do uszczelnienia 30.000 dolarów jako nowy poziom psychologiczny przed końcem roku, co jeszcze tydzień temu wydawało się niemożliwe.

Jednak, jak donosi Cointelegraph, analitycy nadal uważają, że odwrócenie tendencji może doprowadzić do tego, że największa krypto waluta spadnie do poziomu 19.500 dolarów istniejącego wsparcia.

We wtorek, analityk Cointelegraph Markets Michaël van de Poppe wskazał jednak 27 500 dolarów jako krytyczny obszar do przełamania, aby utorować drogę dla nowych, wszechczasowych wyżów.
Cena eterowa prowadzi do zysków altcoinów

Uderzenie stukowe wśród altówek o dużej średnicy było wyraźnie odczuwalne, a etero (ETH) zbliżało się do 740 dolarów po wzroście o 5,5% w ciągu dnia.

Podobnie jak poprzednio, wyjątkiem był XRP, który utrzymał 10-procentowe straty dzienne, ponieważ dalsze skreślenia z listy przez duże giełdy jeszcze bardziej obciążyły sentyment. Mimo to udało się odzyskać 0,20 USD.

Zilliqa, Terra (LUNA) i VeChain mają dobre wieści i mocne podstawy.

Pozytywne wiadomości, aktywne społeczności i przejście na DeFi wydają się być katalizatorami odpowiedzialnymi za rajdy widziane w Zilliqa, Terra’s Luna i VeChain.

Podczas hossy na rynku, negatywne wiadomości są szybko trawione, a szkody uboczne są często ograniczone. W związku z tym, nawet jeśli cena XRP była przedmiotem agresywnego dumpingu z powodu niepewności co do wyniku pozwu amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, inne altcoiny pozostały w dużej mierze nienaruszone.

Co więcej, ponieważ rajd Bitcoin’s (BTC) nabiera tempa, kilka altcoin’ów wybiło się ze swoich poziomów oporu i próbuje wznowić swój trend wzrostowy. Przyjrzyjmy się kilku żetonom, które gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich kilku dni i przeanalizujmy ich wykresy, aby upewnić się, czy rajd może się jeszcze bardziej rozszerzyć.

Żeton Zilliqa’s Zilling (ZIL) gwałtownie wzrósł w 2020 roku. Część wiecu można przypisać zdecentralizowanemu boomowi finansowemu, który zdominował dużą część roku.

Po uruchomieniu zdecentralizowanej giełdy, ZilSwap 5 października, a 14 października – tyczenie pozaustrojowe, żeton znacznie wzrósł. Te nowe funkcje pozwoliły społeczności na bezpośrednie zaangażowanie się w inteligentny kontrakt, podczas gdy wcześniej trzeba było to zrobić za pośrednictwem zewnętrznego pośrednika.

Do tej pory społeczność zgromadziła około 30,49% całkowitej zaległej podaży, a niski próg kwalifikowalności wynoszący 10 ZIL mógł przyciągnąć większy udział posiadaczy tokenów.

Podczas pandemii wirusa coronavirusowego większość ludzi przebywała w pomieszczeniach zamkniętych i spędzała czas na portalach społecznościowych. W związku z tym, czas uruchomienia SocialPay przez Zilliqa nie mógł być lepszy. Platforma uruchomiona w maju, nagradza użytkowników za udostępnianie aktualizacji i ogłoszeń Zilliqa na Twitterze.

Wszystkie te fundamentalne zmiany mogą być powodem wzrostu liczby adresów w portfelu i miesięcznych transakcji w 2020 roku. Ale czy żeton może nadal osiągać lepsze wyniki niż w 2021 roku? Przeanalizujmy jego wykresy, aby się tego dowiedzieć.

Tendencja wzrostowa altcoinu była silna i wzrosła od najniższego poziomu w ciągu dnia 12 grudnia (0,0296388$) do najwyższego poziomu w ciągu dnia (0,0996$) 27 grudnia (236%) w ciągu około dwóch tygodni. Zazwyczaj te rajdy pionowe nie są trwałe w dłuższej perspektywie czasowej. Potrzebne są okresowe korekty lub konsolidacje, które mogą schłodzić ruch i zwiększyć żywotność trendu.

admin